http://www.stacjaedukacja.com

Szkoła językowa

http://www.stacjaedukacja.com

Na pewno wiele osób uczących się języka angielskiego przeżywa pewną frustrację, ponieważ uczą się go od dłuższego czasu, a ciągle mają problem z płynnym mówieniem, z myśleniem w tym języku a nawet z podstawowymi kwestiami dotyczącymi codziennych spraw. Jak przełamać takie bariery?

Nowoczesny kurs angielskiego - świetna alternatywa

Otóż warto postawić na naukę na miarę XXI wieku i zmienić szkołę. Czym zaś takim szczególnym wyróżnia się nasza szkoła językowa? Spójrzmy na jej odmienną charakterystykę.

1) zróżnicowane i małe grupy

Przede wszystkim nasza szkoła językowa stawia w pełni na na małe i zróżnicowane pod kątem wieku oraz umiejętności grupy. Dbamy także bardzo o to, aby stworzyć naprawdę w pełni przyjemną atmosferę tak, aby każdy czuł się na zajęciach swobodnie.

2) nauka poprzez zabawę i dyskusje

Dalej - naszym priorytetem jest komunikacja. Oznacza to, że oczywiście uczymy gramatyki, jednak wiemy, że często największym problemem jest przełamanie się i oswojenie z językiem. Dlatego w ofercie dla dzieci mamy przeróżne ciekawe zabawy a dla starszych uczniów - specjalną platformę online do nauki.

3) total immersion, czyli totalne zanurzenie

Mówi się, że jeśli zaczniesz myśleć w danym języku, to oznacza to, że już go umiesz. Co więcej często jest tak, że wydaje nam się, że już coś umiemy, ale właśnie - potem, kiedy wyjedziemy, na miejscu już przekonujemy się, że niestety dane umiejętności nie pozawalają nam na zamówienie herbaty. Dlatego też staramy się w szkole otoczyć każdego językiem, codziennymi zwrotami, nazwami przedmiotów, skrótami stosowanymi w sms itp.

3)

Kategorie

Edukacja i nauka - Korepetycje
Edukacja i nauka - Kursy i szkolenia
Edukacja i nauka - Kursy językowe
Edukacja i nauka - Szkoły
Edukacja i nauka - Dla ucznia
Według lokalizacji - Lubuskie - Zielona Góra
Według domeny - Com
Według pagerank - Pagerank 0

Słowa kluczowe

Szkoła językowa, Szkoła językowa zielona góra, Angielski, Angielski zielona góra, Kurs angielskiego, Kurs angielskiego zielona góra, Szkoły językowe, Szkoły językowe zielona góra

Wyróżnione strony

Angielski

Informacje

Numer ID strony: 16176/15950, Status strony: aktywna od 02/10/2019 11:48, Typ strony: wyróżniona od 20/11/2017 20:14, Data dodania: 20/11/2017 20:13, Data edycji: 01/10/2019 10:38, Google PR: N/A, Alexa Rank: 0, Zaindeksowane strony: Google, Yahoo, Bing, Liczba kliknięć: 4, odsłon: 751

 Powrót  Drukuj